Loading...
Vyrobeno v Německu
Bestseller
Perličky modro bílé 85g - RUF

Perličky modro bílé 85g - RUF

Perličky modrobílé. Balení 85 g.
Skladem > 10 ks
U vás pozítří 2.10.2026

68 Kč
80 Kč / 100g
ks
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 237 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Ján B.
Děkujeme. Nákup byl v pořádku.
★ ★ ★ ★ ★
+ Rychlé vyřízení objednávky.
★ ★ ★ ★ ★
Petra M.
Spokojenost,vše v pořádku, dorazilo v daný termín.

S tímto barevným máčkem existuje mnoho možností zdobení, jako je okraj dortu nebo zdobení cukroví. Baleno v praktickém kontejnerovém podavači.

Hmotnost

Balení obsahuje: 85 g

Složení produktu

cukr, pšeničný škrob, glukózový sirup, kokosový olej, barviva (patent Blue V, kurkumin), leštící látka včelí vosk, bílá a žlutá

Alergeny lepek, mléko, skořápkové plody, sója, vejce

Výživové hodnoty na 100g

Energetická hodnota kJ 1668 kJ
Energetická hodnota kcal 398,6 kcal
Tuky 0,5 g
    - z toho nasycené mastné kyseliny 0,2 g
Sacharidy 97 g
    - z toho cukry 84 g
Bílkoviny 0,5 g
Sůl 0 g

Země původu

Německo

Další informace

Barva modrá / bílá
Výrobní společnost
RUF Lebensmittelwerk KG
Oldenburger Str. 1 Quakenbrück D-49610
info@ruf.eu
www.ruf.eu

Technické parametry

Kategorie: Perly, perličky, šupiny a kamínky
Ledové království
Baby shower
Cukrový máček
Výrobce RUF
EAN 4002809025174
Kód produktu 12517

Recenze

Pekne
Krásné.
100 %
Super večeře????
Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty Frozen

Papírový dárkové krabičky Frozen 15,5x8,5x9cm 4ks - Procos

Daruj malým hostům kouzelnou pozornost v papírových krabičkách Frozen, které krásně doplní každou

177 Kč

Skladem > 5 ks

Pozvánka na párty Frozen 6ks - Procos

Pozvánka na party Frozen. V balení 6 ks.

85 Kč

Skladem poslední 1 kus

Zdobení ozdobný čoko dragées 80g - Happy Sprinkles

Jemně modrá smíchaná s lesklou modrou a stříbrnou.

198 Kč
247.5 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Perličky modré MeeresBlubb 180g - Super Streusel

Perličky modré MeeresBlubb. Balení 180 g.

253 Kč
140.6 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Zápich do dortu Frozen - Cakesicq

Zápich do dortu Frozen

88 Kč

Skladem > 10 ks

Olaf cukrová dekorace 6x9cm

Olaf cukrová dekorace

193 Kč

Skladem 5 ks